Gå til skole

Den kulturelle skolesekken

Holmestrand

Postadresse: Serviceboks 312, 3081 Holmestrand

Besøksadresse: Rådhusgaten 11, 3080 Holmestrand

Telefon: 33 06 41 55

Kontaktperson: Gertruud Kunst, 33064155, gertruud.kunst@holmestrand.kommune.no

Antall hendelser: 57

Velg dato / Periode
Januar
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
1
31
1
2
3
4
5
6
2
7
8
9
10
11
12
13
3
14
15
16
17
18
19
20
4
21
22
23
24
25
26
27
5
28
29
30
31
1
2
3
Mandag 21. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Mandag 21. januar. 2019
  • Hof skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 22. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AluminiummuseetKulturarv
  • Varighet: kl. 9.00 - 12.00
  • Tirsdag 22. januar. 2019
  • Aluminiummuseet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 22. januar. 2019
  • Kleiverud skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 23. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • AluminiummuseetKulturarv
  • Varighet: kl. 9.00 - 12.00
  • Onsdag 23. januar. 2019
  • Aluminiummuseet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Onsdag 23. januar. 2019
  • Ekeberg skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • AluminiummuseetKulturarv
  • Varighet: kl. 9.00 - 12.00
  • Torsdag 24. januar. 2019
  • Aluminiummuseet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Torsdag 24. januar. 2019
  • Botne skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45
  • Fredag 25. januar. 2019
  • Holmestrand Internasjonale Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • AluminiummuseetKulturarv
  • Varighet: kl. 9.00 - 12.00
  • Mandag 28. januar. 2019
  • Aluminiummuseet
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • AluminiummuseetKulturarv
  • Varighet: kl. 9.00 - 12.00
  • Tirsdag 29. januar. 2019
  • Aluminiummuseet
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 31. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • AluminiummuseetKulturarv
  • Varighet: kl. 9.00 - 12.00
  • Torsdag 31. januar. 2019
  • Aluminiummuseet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Ma 4. - Fr 8. mar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • VerktøyScenekunst
  • Varighet: Mandag, tirsdag, torsdag: 8.30 - 11.00. <br/>Onsdag: 8.30 - 12.00. <br/>Fredag: 8.30 - 13.00 og 18.00 - 19.00
  • Ma 4. - Fr 8. mar. 2019
  • Ekeberg skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Hof skole125 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Onsdag 13. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Hof skole132 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Sande ungdomsskole142 deltakere: 9a, 9b, 9c, 9d, 9e, 9f
Fredag 15. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Jan Tore Noreng - RobofobiaLitteratur
  • Varighet: 60 (Færder og Sande har i tillegg skrivekurs, totalt 120 min)
  • Tirsdag 19. mars. 2019
  • Hof skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Jan Tore Noreng - RobofobiaLitteratur
  • Varighet: 60 (Færder og Sande har i tillegg skrivekurs, totalt 120 min)
  • Onsdag 20. mars. 2019
  • Holmestrand bibliotek
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 21. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Jan Tore Noreng - RobofobiaLitteratur
  • Varighet: 60 (Færder og Sande har i tillegg skrivekurs, totalt 120 min)
  • Torsdag 21. mars. 2019
  • Holmestrand bibliotek
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Botne skole26 deltakere: 6. trinn

    Forfatterbesøk pluss bokprat


Fredag 22. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Jan Tore Noreng - RobofobiaLitteratur
  • Varighet: 60 (Færder og Sande har i tillegg skrivekurs, totalt 120 min)
  • Fredag 22. mars. 2019
  • Holmestrand bibliotek
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TING-KLANGMusikk
  • Varighet: 1 time og 40 min.
  • Tirsdag 26. mars. 2019
  • Hof skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TING-KLANGMusikk
  • Varighet: 1 time og 40 min.
  • Onsdag 27. mars. 2019
  • Ekeberg skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TING-KLANGMusikk
  • Varighet: 1 time og 40 min.
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • Ekeberg skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 2. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Berger museumKulturarv
  • Varighet: kl 9.00 - 12.30
  • Tirsdag 2. april. 2019
  • Berger museum
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Hof skole52 deltakere: 8a, 8b

    kl 9.00 - 13.00

Produksjonsinformasjon
  • TING-KLANGMusikk
  • Varighet: 1 time og 40 min.
  • Tirsdag 2. april. 2019
  • Botne skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 3. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Berger museumKulturarv
  • Varighet: kl 9.00 - 12.30
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Berger museum
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 4. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Berger museumKulturarv
  • Varighet: kl 9.00 - 12.30
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Berger museum
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 2. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Å male musikkVisuell kunst
  • Varighet: 3 timer (180 min)
  • Torsdag 2. mai. 2019
  • Hof skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Hof skole22 deltakere: 1. trinn

    Fra kl. 9:00 til 12:00

Mandag 6. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Gjøklep ungdomsskole23 deltakere: 8ij
    Sande ungdomsskole21 deltakere: 8e

    Buss fra bussholdeplassen for Sande ved skolestart.

    Gjøklep: Arkitektur 0930-1145,  pause 1145-1230, Espen Dietrichson:1230-1315

    Sande:  Espen Dietrichson 0930-1015, pause 1015-1100, Arkitektur 1100-1315
    ​​​​​​​
    Buss fra Haugar kl 13.15

Tirsdag 7. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 8. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Å male musikkVisuell kunst
  • Varighet: 3 timer (180 min)
  • Onsdag 8. mai. 2019
  • Botne skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 9. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Å male musikkVisuell kunst
  • Varighet: 3 timer (180 min)
  • Torsdag 9. mai. 2019
  • Botne skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Å male musikkVisuell kunst
  • Varighet: 3 timer (180 min)
  • Onsdag 15. mai. 2019
  • Ekeberg skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Å male musikkVisuell kunst
  • Varighet: 3 timer (180 min)
  • Torsdag 16. mai. 2019
  • Ekeberg skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Den røde ballenMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 22. mai. 2019
  • Biorama
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Botne skole194 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Holmestrand Internasjonale Montessoriskole43 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Kleiverud skole97 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

  • 11:00 - 11:40
    Ekeberg skole194 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Hof skole125 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    NB: Innslipp starter 15 min. før forestillingssstart

Torsdag 23. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Å male musikkVisuell kunst
  • Varighet: 3 timer (180 min)
  • Torsdag 23. mai. 2019
  • Kleiverud skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Å male musikkVisuell kunst
  • Varighet: 3 timer (180 min)
  • Onsdag 29. mai. 2019
  • Kleiverud skole
Tidspunkt og deltakere
Ma 3. - Fr 7. jun. 2019
Produksjonsinformasjon
  • VerktøyScenekunst
  • Varighet: Mandag, tirsdag, torsdag: 8.30 - 11.00. <br/>Onsdag: 8.30 - 12.00. <br/>Fredag: 8.30 - 13.00 og 18.00 - 19.00
  • Ma 3. - Fr 7. jun. 2019
  • Botne skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Botne skole31 deltakere: 7. trinn

    Elevene deles i to gruper. Arbeidsøktene for gruppe 3 og 4 går ut.

Ti 11. - To 13. jun. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KulturløypeKunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Ti 11. - To 13. jun. 2019
  • Gjøklep ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gjøklep ungdomsskole108 deltakere: 9. trinn

    Elevene deles i 6 grupper. Alle gruppene får to workshops hver dag.

Tirsdag 18. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KulturløypeKunstarter i samspill
  • Varighet:
  • Tirsdag 18. juni. 2019
  • Hof skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hof skole42 deltakere: 9. trinn

    Elevene får to workshops.

Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter